• Zen masáž
    Zen masáž
  • Energia éterických olejov
    Energia éterických olejov
  • Maska z rastlin. výťažkov
    Maska z rastlin. výťažkov

Aromatic

Tajomsto procedúry

 

Zen masáž

Vaša kozmetička v rytme Vášho dýchania vykonáva masáž stimuláciou tlakových bodov, tak sa uvoľníte a vyhladia sa črty tváre, zníži sa napätie.

 

Energia éterických olejov

Počas masáže odborných rúk éterické oleje rozvinú svoje blahodárne účinky.

 

Maska z rastlinných výťažkov

Vaša kozmetička odborne posúdi potreby Vašej pokožky a pripraví masku s rastlinnými výťažkami špeniálne podľa Vašich potrieb. Maska je výživná, osviežujúca a mierne chladivá, po uschnutí sa odstráni zlupovaním.

 

Aromatic zázrak z prírody

 

Prírodné esencie pre obnovu pokožky

Niektoré rastliny a bylinky sa používajú na liečbu už vyše desaťtisíc rokov, z nich vybral inštitút Guinot tie rastlinné  výťažky a éterické oleje, ktoré dokážu zregenerovať a obnoviť pokožku. Výsledkom individuálneho prístupu a ošetrenia prispôsobené potrebám Vašej pleti budete krásna a rozžiarená.

Sila prírodných produktov je doplnená Zen masážou, ktorá blahodárne pôsobí tak na telo, ako aj na dušu.

 

Osvieženie a relaxácia dosiahnutá masážou a éterickými olejmi

Očarujúca vôňa éterického oleja Vás bude prevádzať počas celého ošetrenia, keď kombináciou blahodárnych účnikov éterických olejov a zen masáže dosiahnete dokonalé uvoľnenie sa a pocit pohody. Realxujte a zverte sa do rúk Vašej kozmetičky, ktorá dokončí ošetrenie s individuálne pripavenou stiahnuteľnou maskou, ktorú pre Vás pripraví z koncentrovaných rastlinných výťažkov, špeciálne podľa potrieb Vašej pokožky.