Aromatic Corps

Tajomstvo procedúry

 

Telový peeling z trstinového cukru a kiwi

Tento 100 % prírodný prípravok na zlupovanie dokonalo pripraví pokožku na ďalšie ošetrenie. Jemné zlupovanie odstráni odumreté bunky, tak pripraví pokožku na prenikanie aktívnych účinných látok a zároveň ju hodvábne vyhladí.

 

Proticelulitídne tvarovanie tela

Odborník na krásu Guinot Vás bude masírovať proticelulitídnym olejom, ktorý pôsobí priamo na tukové bunky a jemne tvaruje siluetu tela. Prírodné éterické oleje majú detoxikačný účinok a vďaka schopnosti vstrebávať sa a účinkovať v hlbších vrstvách pokožky výnimočne odstraňuje celulitídu.

 

Termo-maska regulujúca zadržiavanie vody

Ošetrenie je ukončené aplikáciou hlinenej masky, ktorá obsahuje výťažky zo zeleného čaju a má vynikajúci saunový efekt. Hlina s výbornou vstrebávacou schopnosťou odstráni toxické látky a prebytočn vodu z vláknin. Výsledkom zmiernenia prekrvenia vláknin pôsobeného zadržiavaním vody vo vláknach je okamžité zoštíhlenie tela.

 

Aromatic Corps aromatické ošetrenie tela

 

Prírodné ošetrenie éterickými olejmi, hlinou, trstinovým cukrom a výťažkom z kiwi

Príroda je plná zázrakov, práve tie využil inštitút Guinot, odborník vedúcich salónov krásy, pre svoje ošetrenie Aromatic Corps, ktoré spája zoštíhlujúce, zjemňujúce a upokojujúce ošetrenie energiou éterických olejov a profesionálnej manuálnej masáže. Užite si dokonalý relax a účinné zoštíhlenie tela.

 

Aromatic Corps - štíhlosť, pevnosť a relax

  • Tvarovacie ošetrenie s trojitým účinkom, ktoré zjedností stimuláciu éterickými olejmi, odstránenie prebytočnej vody a detoxikáciu tela. Kontúry tela budú štíhlejšie a Vy sa budete cítiť okamžite ľahšou a uvolňenejšou.
  • Zjemňujúce ošetrenie - zlupovanie odumretých buniek vďaka výťažkom z kiwi a trstinového cukru. Pokožka bude hladká, jemná a hodvábna.
  • Wellness ošetrenie - energetizujúca a upokojujúca masáž s éterickými olejmi. Okamžite pocítite pohodu a dokonalé upokojenie tela, čo sa ešte vytupňuje počas profesionálnej a starostlivej masáže.