• Peel´in - Peel´out
    Peel´in - Peel´out
  • Dermanove
    Dermanove
  • Clarimasque
    Clarimasque

Beauté Neuve

Tajomstvo procedúry

 

Peel´in - peel´out

Gél obsahujúci ovocné kyseliny PEEL´IN oddelí odumreté bunky od zdravých buniek a pena PEEL´OUT odstráni ich z pokožky, odhalí tak novú a zdravú pleť.

 

Dermanove

Sérum na regeneráciu buniek sa vstrebe do hlbších vrstiev pleti, aplikue sa na tvár a krk.

 

Clarimasque

Vysokokoncentračný čistý vitamín C zosvetluje až úlne odstraňuje pigmentové škvrny.

 

Beauté neuve dvojfázový peeling

 

Krásna a obnevená pokožka

Epiderma pozostáva priblížne z 30 vrsiev buniek. Povrchné vrstvy sa časom dehydratujú, tak sa stráca sviežosť a zdravý vhľad pleti. Pomocou zlupovacieho ošetrenia sa jemne odstránia odumierajúce bunky, odhalia sa zdravé a nové bunky. V prvej fáze aplikáciou ovocných kyselín sa oddelia odumreté bunky od živých a zdravýcdh buniek, v druhej fáze sa šetrne odstránia pomocou peny. Na konci ošetrenia sa ešte aplikuje maska obsahujúca čistý vitamín C, ktorá zregeneruje elastické vlákna a zosvetluje pigmentové škvrny, tým sa pokožka obnoví, rozžiari a očividne omladne.

 

Obnova buniek pozastavuje starnutie, obnoví mlasitvé rozžiarenie pleti a zosvetlí pigmentové škvrny

Únava, stres a tiež aj plynutie času zanedchávajú svoje stopy na pleti, pokožka stráca svoj mladistvý vhľad a rozžiarenosť, môžu sa objaviť pigmentové škvrny. Pokožka bude "obkľúčená" dehydratovanými bunkami, obnova buniek sa spomalí a pokožka stratí zdraví vzhľad, bude mať sivý tón. Už po prvom ošetrení sa obnoví svieža farba pleti a po 3 ošetreniach sa zosvetlia pigmentové škvrny, dokonale sa odstránia odumreté bunky, zdravé bunky sa dostanú na povrch, pokožka bude rozžiarená a svieža, stimuluje sa obnova buniek, dôsledkom čoho pleť bude pôsobiť mladistvo a zdravo.