• Ionizácia
    Ionizácia
  • Kyslíková kúra
    Kyslíková kúra
  • Spevňujúca masáž
    Spevňujúca masáž

Hydradermie

ITajomstvo procedúry

 

Ionizácia

Výnimočná kombinácia pôsobenia galvanického prúdu a jemnej masáže elektródami podporí vstrebávanie účinných látok do hlbších vrstiev pokožky, tak odstráni nečistoty a odhalí pôvodnú krásu pleti. aplikované prípravky sú na prírodnej báze, obsahujú výťažky z rastlín a boli vyvinuté špeciálne

 

Kyslíková kúra

Vďaka pôsobeniu vysokofrekvenčného prúdu sa bunky nabijú energiou a kyslíkom. Popritom sa dezinfikuje pleť a vynikajúco sa podporí hojenie drobných rán.

 

Spevňujúca masáž

Maska a ukľudňujúca masáž je paranciou oživenia pokožky, výsledkom je zdravý, vyrovnaný a rozžiarený vzhľad tváre.

 

Hydradermie najžiadanejšie ošetrenie

 

Inizácia pre zvýšenie efektivity ošetrenia

Najúčinnejšie hĺbkové čistenie pleti pomocou high-tech prístroja - Hydradermie je už 35 rokov používaná výnimočná procedúra Guinot. Po hodinovom ošetrení Vaša pokožka viditeľne omladne, výsledkom ďalších procedúr v mesačných intervaloch bude čistá, zdravá a rozžiarená pleť. Tieto ošetrenia vykonávajú len odborne vyškolené, vysoko kvalifikované kozmetičky. Pri návšteve salónu Guinot kdekoľvek na svete dostanete rovnaké ošetrenie Hydradermie.

 

Okamžite po ošetrení sa Vaša pokožka rozžiari

Vyberte si pomocou Vašej kozmetičky pre Vás najvhodnejšiu procedúru a doprajte si to najlepšie pre Vašu pokožku. Okamžite po ošetrení budete mať tvár uvoľnenú a oddýchnutú, budete sa cítiť výborne vo svojej koži. Po opakovanom ošetrení sa Vaša pokožka vyhladí, omladne a bude dokonalo čistá.